» Vefat Edenler | » Nöbetçi Eczaneler | » Hava Durumu | » Ziyaretçi Defteri | » Önerim Var | » Anketimiz | » İletişim
BELEDİYEMİZE AİT TÜM İHALELER İÇİN TIKLAYIN
Font Boyutunu Büyüt Font Boyutunu Küçült Yazıcı Dostu
Sarıcaoğlu'ndan Doğalgaz Müjdesi

Kavaklıların uzun zamandır beklediği müjdeli haberi Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu verdi. 

Kavak Belediyesi toplantı salonunda Kavak'ta faaliyet gösteren müteahhitlerle istişare toplantısı düzenleyen Başkan Sarıcaoğlu kent estetiğinin çok önemli olduğunun altını çizerek en büyük görevin yeni bina yapan müteahhitlerde olduğunu vurguladı. Başkan Sarıcaoğlu konuşmasına Kavak'a iki müjdeli haber ile devam etti.

 

Doğalgaz 2018'de Geliyor
Kavak halkının uzun süredir beklediği göreve gelmeden önce söz verdiği doğalgaz sorununun artık tarih olduğunu vurgulayan Başkan Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti; "Belediye seçimi çalışmaları kapsamında hemşehrilerimize iktidarın gücünü Kavak'la birleştireceğiz diye söz vermiştik. Rabbime şükürler olsun ki bu sözümüz gerçekleşti. İlçemize birçok hizmet geldi. Doğalgaz için ise vatandaşlarımızdan büyük talep olmuştu bizde bununda sözünü verdik ve doğalgaz'ın 2018 yılında ilçemize geleceğinin müjdesini vermek istiyorum. Doğalgaz'ın ilçemize çok büyük faydaları olacak. Gerek ısıtma gerekse Organize sanayimiz açısından doğalgaz her yönüyle ilçemizin kaderini değiştirecek. Doğalgazın ilçemize gelmesi hususunda bizlerden desteğini esirgemeyen Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç'a, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Çiğdem Karaaslan'a, AK Parti Samsun Milletvekilimiz, hemşehrimiz Sayın Hasan Basri Kurt'a şahsım ve tüm Kavaklılar adına teşekkür ediyorum" dedi.

 

Elektrik Aboneliği Sorunu da Çözülüyor
Müjdeleri ardı arkasına sıralayan Başkan Sarıcaoğlu, doğal gaz müjdesinin ardından ilçeden giden elektrik aboneliği sorununun da çözüldüğünü söyledi. Başkan Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti; "ilçemizde elektrik aboneliği yapılmıyordu. Bunun için Havzaya yada Samsuna gidilmesi gerekiyordu gerekli girişimlerde bulunduk ve şuan ilçemizde artık abonelik işlemlerinin rahatlıkla yapılacağının müjdesini de vermek istiyorum. Yazılım şuan itibariyle test aşamasında  1 hafta içerisinde tam anlamıyla faaliyete geçecek ve bu sorunda artık tarih olacak" ifadelerinde bulundu.

 

Müteahhitlerin tek tek görüş ve önerilerini dinleyen Başkan Sarıcaoğlu, "Biz üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yapmaya gayret ediyoruz. Kavak'ın mimarları olarak siz değerli müteahhitlerimizin de ilçemize yakışır binalar yapmasını, çarpık yapılaşmanın hep birlikte önüne geçilmesi gerektiğini belirtmek istiyorum" dedi. 

  • KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİHaberler


Kurban bayramı nedeni ile Atatürk parkında bayramlaşma düzenlendi...
Atatürk Parkında Bayramlaşma Töreni
MİNİBÜSÇÜLER DURAĞINA KAVUŞUYOR.
Kavak'ta Bahar temizliği başladı.
Projelerimize Başlıyoruz
Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İlçemiz Kavak'ta
Sarıcaoğlu Üç Ayların Başlaması İle İlgili Mesaj Yayınladı
Kavak Kültür Merkezi Projesi Başlıyor
Şehit Hüseyin Kaşka Caddesi Asfalt Çalışmaları Başladı
"Her Mahalleye Bir Park" projesi
Sarıcaoğlu Çimento Fabrikasını Ziyaret Etti

» Özgeçmişi

» Görevleri

» Mesaj Gönder

» Başkan ve Çocuklar
» İletişim

» Meclis Kararları

» Encümen Kararları

» Meclis Üyelerimiz
» Kavak Tarihi

» Genel Bilgiler

» Adı Nereden Geliyor

» Atatürk ve Kavak

» Güncel Haber Sitesi
» MEB Sınav sonuçları

» Şehitlerimiz ve Gazilerimiz

» Başbakanlık

» E-Hizmetler

» Kamu Denetçiliği Kurumu