» Vefat Edenler | » Nöbetçi Eczaneler | » Hava Durumu | » Ziyaretçi Defteri | » Önerim Var | » Anketimiz | » İletişim
BELEDİYEMİZE AİT TÜM İHALELER İÇİN TIKLAYIN
Font Boyutunu Büyüt Font Boyutunu Küçült Yazıcı Dostu
Kavak'ta Muhtarlarla Toplantılar Devam Ediyor

Her fırsatta muhtarlarla bir araya gelen Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu muhtar toplantılarına aralıksız devam ediyor. 

Toplantının daha verimli olması için muhtarlar ile bölüm bölüm Kavak Belediyesi toplantı solunda istişare ve değerlendirme toplantısı yapan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, "Mahallelerimize yapılan ve 2017 de yapılacak çalışmalar ile ilgili istişare ve değerlendirme toplantılarımız aralıksız devam edecek" dedi.Göreve geldiği günden bu yana muhtarlarla her fırsatta birlikte olan, istişare ve değerlendirme toplantıları yapan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu yapmış olduğu açıklamada şunlara değindi; "Siz değerli muhtarlarımız ile toplantılarımızın daha verimli olması, birbirimizle birebir ilgilenebilmek için toplantılarımızı bölüm bölüm yapma kararı aldık. Yani her toplantıya 20'li gruplar halinde davet edileceksiniz. Bu sayede birbirimizle iletişimimiz daha kolay ve sorunsuz olacak. Toplantılarımızın genel amacı mahallelere yapılan ve yapılması gereken başlıkları burada değerlendirmek" ifadelerinde bulundu.


Başkan Sarıcaoğlu, 16 nisanda yapılacak referandum için muhtarlardan destek isteyerek konuşmasına şu şekilde devam etti; "Sizler bulunduğunuz mahallelerin temsilcilerisiniz. Sizlerin referandum hakkında bilgi sahibi olması demek o mahallenin bilgi sahibi olması demektir. Referandumda ülkemiz için, geleceğimiz için, çocuklarımız için sağ duyu ile yaklaşmalı ve vatandaşa bunu çok iyi anlatmalıyız. İstikrarın sürmesi için Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde evet demeliyiz. Ülkemizin çok daha iyi noktalara gelmesini istemeyen birtakım güçlere karşı birlik olmalıyız. Yeni Türkiye'nin yarınları için yüksek sesle evet demekten çekinmeyin" dedi.


Muhtarlar ile tek tek ilgilenen Sarıcaoğlu Kavak Belediyesi toplantı salonunda yapılan toplantının ardından otobüs ile Kavak'ta yapılan ve yapımı devam eden yerleri muhtarlara gezdirdi. 

  • KATEGORİNİN DİĞER HABERLERİHaberler


Dünya ve olimpiyat şampiyonu milli güreşçimiz Yaşar Doğu, ölümünün 55. yılında Kavak Belediyesi ve Kavak D...
Yaşar Doğu Kavak'ta Anıldı
SARICAOĞLU’ndan Temizlik Atağı
Kavak Kültür Merkezi Projesi Başlıyor
Kavak'ta Gençler Tek Yürek Oldu
Başkan Sarıcaoğlu'nun Halk Günü Buluşması Sürüyor
Atatürk Parkında Bayramlaşma Töreni
Vatandaşın Yol Çilesi Bitiyor
Bem Bir-Sen’den Kavak'a Ziyaret
Yaşar Doğu Spor Ödülleri
Sarıcaoğlu'ndan Doğalgaz Müjdesi

» Özgeçmişi

» Görevleri

» Mesaj Gönder

» Başkan ve Çocuklar
» İletişim

» Meclis Kararları

» Encümen Kararları

» Meclis Üyelerimiz
» Kavak Tarihi

» Genel Bilgiler

» Adı Nereden Geliyor

» Atatürk ve Kavak

» Güncel Haber Sitesi
» MEB Sınav sonuçları

» Şehitlerimiz ve Gazilerimiz

» Başbakanlık

» E-Hizmetler

» Kamu Denetçiliği Kurumu